ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00
Знижки

Як відрізнити натуральну шкіру від штучної при покупці шкіряної сумки

  • 30 березня 2018 18:57:54
  • Переглядів: 2470


Всім доброго дня! Сьогодні ми спробуємо дізнатись кілька простих способів, як відрізнити виріб з натуральної шкіри від виробів із замінника, щоб при покупці шкіряної сумки отримати дійсно якісний товар. Поїхали!

1. Відкриті краї та зрізи

Для початку запам'ятайте, основна відмінність між натуральною шкірою і штучною. Штучна шкіра завжди робиться на основі текстильної підкладки, на яку і наноситься шар, що імітує шкіру. Тому, коли до вас в руки потрапить шкіряна сумка, в першу чергу, перевірте зрізи і відкриті краї виробу. Якщо ви виявите нитки або тканинну основу, то перед вами не натуральна шкіра.


2. Наявність пробника-зразка

Дуже часто виробники якісних шкіряних сумок вішають на виріб пробники матеріалу, з якого зроблена сумка. Але сьогодні, це не може дати 100% гарантію натуральності товару. Ретельно пощупайте і порівняйте пробник і матеріал сумки, вони по структурі і тактильним відчуттям повинні бути ідентичними, в іншому випадку перед вами не натуральна шкіряна сумка. Трапляється так, що недобросовісні виробники вішають пробник з натуральної шкіри на сумки зі шкірозамінника. Будьте пильні!


3. Тепловіддача

Також можна визначити сумку з натуральної шкіри чи ні, приклавши до виробу долоню на 10-15 секунд. Якщо ви відчуєте тепло, значить перед вами шкіра, якщо ж ваша долоню спітніє і на поверхні виробу залишиться волога пляма - це замінник. Все тому, що натуральна шкіра вміє «дихати» і пропускає повітря, в той час як текстильна підкладка замінника цього робити не дає.


4.Вода

Натуральна шкіра вбирає вологу, тому якщо капнути водою на натуральну шкіру, вона вбере її і потемніє до повного висихання. Якщо зробити таку ж процедури з замінником - вода просто буде стікати. Але потрібно пам'ятати, що якщо виріб оброблений водовідштовхувальним засобом або якщо шкіра лакова, то вода теж не буде вбиратися.


5.Запах

Раніше шкіру можна було відрізнити від замінника, понюхавши її. Але зараз замінники роблять на основі відходів від натуральної шкіри, тому і пахне найчастіше штучна шкіра, як натуральна. Тому, при виборі шкіряної сумки, не спирайтеся виключно на ваш нюх.


6.Підпал

Є ще одна помилка щодо визначення натуральності виробу - це підпалити його. Так, дійсно, натуральна шкіра не горить, а згодом обвуглюється, але враховуючи, що багато штучних замінників зараз робляться на основі відходів від шкіри, вони теж при нагріванні будуть вести себе ідентично натуральної шкіри. І ми настійно не рекомендуємо застосовувати цей спосіб при виборі шкіряної сумки в магазині, навряд чи продавець сильно такому зрадіє.