ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Купити жіночий рюкзак дешево від виробника

Показано з 1 по 50 з 867 (всього 18 сторінок)

Купити жіночий рюкзак дешево від виробника

Ще зовсім недавно рюкзак вважався супутником військових, шанувальників туризму і учнів різних освітніх установ і його нечасто можна було помітити за плечима модниць на міських вулицях. Тепер же оригінально декорований жіночий рюкзак став стильним аксесуаром, який часто можна побачити на показах нових колекцій іменитих будинків моди. Завдяки своїй місткості і продуманої багатофункціональності рюкзаки користуються великою популярністю у представниць прекрасної статі різного віку.

Жіночі рюкзаки та їх переваги

Сучасні модниці не обмежені у виборі, будь то похід в гори або шопінг з подругою. Оригінальний дизайн, невеликий розмір і функціональність - відмінні риси будь-якої моделі жіночого рюкзака:

Декоративні рюкзаки відрізняються своїми мініатюрними розмірами, що дозволяють носити тільки найнеобхідніші речі: телефон, гаманець, косметичку.
Міські рюкзаки найбільш популярна модель для щоденного використання: прогулянки, походи на роботу, навчання, в магазин. Шиються з самих різних матеріалів, як синтетичних, так і натуральних.

Сумки-трансформери - популярна молодіжна модель. Перестебнувши ремінь сумку можна перетворити в рюкзак і навпаки.
Пляжні рюкзаки найчастіше представляють собою мішечок з натуральної або синтетичної тканини, що затягується на шнурок.

Правила вибору жіночого рюкзака

Форма, оздоблення і дизайн - справа смаку, але обираючи новий рюкзак необхідно враховувати наступні параметри:

  • Розмір повинен в першу чергу залежати від того, що ви плануєте носити в рюкзаку. Але при цьому він не повинен «визирати» через плечі і висіти нижче попереку.
  • Комфорт - обов'язкова риса жіночого рюкзака. Якщо ви плануєте носити багато речей тривалий час, переконайтеся, що у вибраній моделі широкі лямки і зручна спинка.
  • Якість рюкзака визначається надійністю фурнітури і швів, міцністю матеріалу.

Головна перевага рюкзака перед жіночою сумкою - практичність. У ньому можна переносити безліч речей, при цьому мінімізуючи навантаження на хребет і, не завантажуючи руки. Купити жіночий рюкзак Київ та по Україні можна в інтернет-магазині SARA.com.ua