ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Купити рюкзак з ортопедичною спинкою недорого

Показано з 1 по 50 з 85 (всього 2 сторінок)

Купити рюкзак з ортопедичною спинкою недорого

Кожен батько мріє бачити свою дитину здоровою, міцною, стрункою. І як страшно бачити малюків, які згинаються під вагою сумок і портфелів, заробляючи проблеми з хребтом на все життя! Саме тому багато батьків купують своїм дітям зручні рюкзачки, а найбільш просунуті тати і мами шукають рюкзак з ортопедичною спинкою. Специфічна форма задньої стінки такого аксесуара не шкодить поставі дитини. Звичайно, виправити порушення постави ортопедичний рюкзак не в змозі, але попередити викривлення хребта цілком може! Так що подбайте про здоров'я дітей і придбайте їм для школи якісні речі.

Рюкзаки шкільні для хлопчиків з ортопедичною спинкою

Сумки і м'які ранці залиште хлопцям постарше. Якщо ви хочете, щоб ваші діти були стрункими і здоровими, вибирайте для них рюкзаки шкільні з ортопедичною спинкою. Намагайтеся, щоб вони були легкими, з широкими лямками. Загальна вага рюкзака разом з книгами і зошитами в ньому не повинна перевищувати 3 кг.

Що ще необхідно враховувати, вибираючи шкільні ортопедичні рюкзаки 1 - 4 класи?

Виміряйте ширину задньої спинки обраної моделі і ширину плечей своєї дитини. Простежте, щоб шкільна сумка не була ширше, ніж спина її господаря. Перевірте, щоб і по висоті рюкзак шкільний ортопедичний не був вище плечей або нижче стегон. Простежте, щоб дитина відчувала себе власником рюкзачка, а не навпаки.

Купити ортопедичний рюкзак або ранець для хлопчика на сайті SARA.com.ua

У магазині вас чекають яскраві моделі, які не тільки прикрасять вашого школяра, але і будуть абсолютно безпечні і навіть корисні для ваших дітей. Ви зможете купити рюкзак з ортопедичною спинкою хлопчикові або дівчинці, який зроблений з якісних матеріалів, він не промокне під дощем або снігом, потім його можна буде легко витерти або вимити, і він знову буде сяяти, як новенький!

Якщо вас зацікавили ортопедичні рюкзаки для дівчат, зверніть увагу на моделі з великою кількістю кишень, в які дівчата так люблять складати всілякі дрібниці. 

Вибираючи ортопедичні рюкзаки для дівчаток, ви, можливо, зацікавитесь варіантами зі світловідбивачами або еластичними лямками. Але які б моделі ви не вибрали, у них є спільні гідності: вони не деформуються, кольори не линяють.

Ортопедичні рюкзаки для першокласника передбачають на спині м'які подушечки, так що книги і зошити НЕ натиснуть ніжну спинку. Лямки широкі і м'які, зручні в носінні.

Купити шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою хлопчикові - це обов'язок батьків. Сколіоз (викривлення хребта) в наші дні дуже поширений, тому чи не простіше його попередити?

Частіше заглядайте на наш сайт! Ніколи не пізно рюкзак шкільний ортопедичний купити для вашої дитини.