ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Купити чоловічий рюкзак дешево

Показано з 1 по 50 з 480 (всього 10 сторінок)

Купити чоловічий рюкзак дешево

Останнім часом дуже актуальними стали чоловічі рюкзаки. На ринку представлена ​​величезна різноманітність цих аксесуарів. На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете стильні і якісні рюкзаки. Ми постаралися підібрати моделі на будь-який смак. Брендові шкіряні аксесуари стоять на одній віртуальній полиці поруч з більш дешевими моделями з тканини, а яскраві кольори сусідять з практичними темними тонами.

Вибираємо чоловічий рюкзак

Ясна річ, що в першу чергу потрібно дивитися на якість, але так як ми апріорі пропонуємо тільки якісні рюкзаки, то цей фактор ми відкинемо і докладніше зупинимося на модельному ряді і стилістиці реалізованих нами рюкзаків.

Міський модник.

Саме міські рюкзаки сьогодні знаходяться на піку популярності. Вони помітно потіснили інші аксесуари - сумки, барсетки, папки. Це стильні та зручні рюкзаки, які ідеально вписуються в повсякденний гардероб, але в той же час вказують на смакові переваги свого господаря. Міські моделі представлені різними брендами і створюються з різноманітних матеріалів. Це досить широка серія, в яку входять компактні рюкзаки, що дозволяють носити все найнеобхідніше для чоловіка чи жінки.

Ділова людина.

Думаєте неможливо вписати в діловий стиль рюкзак? Сучасні дизайнери повністю спростовують це твердження, викидаючи на ринок строгі шкіряні моделі. Лаконічний дизайн дозволяє поєднувати їх з костюмами, достатня місткість дає можливість носити в них документи і лептоп. Вони виглядають елегантно і неймовірно стильно.

Айтішник-любитель.

Сьогодні мало хто обходиться без такого мобільного гаджета, як ноутбук, навіть незважаючи на гідну альтернативу у вигляді планшета. Носити ноутбук найзручніше в спеціальному рюкзаку. Шиються такі моделі з непромокаючої тканини, у них дуже зручна спинка і кілька відділень, один з яких призначений спеціально для портативного комп'ютера, а інші можуть вмістити інші потрібні речі.

Стильний неформал.

Чоловічі рюкзаки - це аксесуари, на яких дизайнери можуть «відірватися», витиснувши з своєї фантазії всі соки. Єдина вимога, яка пред'являється до цих аксесуарів - вони повинні бути цікавими і відображати індивідуальність свого господаря. Тому в цьому модельному ряді можна зустріти і помітні відтінки, і хитромудрі принти, і безліч додаткових кишень або засобів декору у вигляді нашивок, заклепок, блискавок-обманок та ін.

Спортивний хлопець.

Спортивні рюкзаки стали своєрідною класикою. До них можна віднести і туристичні моделі, які досить місткі, щоб в них можна було переносити потрібні для спортсмена і мандрівника речі.

Якій з цих моделей віддати перевагу, залежить тільки від ваших потреб. Магазин SARA.com.ua зі свого боку пропонує доступні ціни і велику різноманітність. І Ви з легкістю можете купити чоловічий рюкзак недорого в Києві та по Україні.