ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Жіночі пляжні сумки в Україні

Показано з 1 по 50 з 77 (всього 2 сторінок)

Жіночі пляжні сумки в Україні

Сумки для пляжу

Пляжна сумка повинна бути місткою і служити модниці яскравим аксесуаром, що викликає масу позитивних емоцій, які символізують море, пляж, теплий пісочок.

Пляжна жіноча сумочка може бути з абсолютно будь-якого матеріалу: штучна шкіра, лакована, натуральна бавовна. Але завжди і у всі часи залишається в моді натуральна шкіра.

Сумка для пляжу повинна бути обов'язково з нанесеним малюнком. У якості принта можуть бути як фігури, так і об'ємні квіти, але вставки повинні бути обов'язково шкіряними або хоча б з шкіряного замінника.

Самі брендові пляжні сумки в Києві

Інтернет-магазин SARA.com.ua надає вашій увазі цілий ряд популярних в цьому сезоні пляжних сумок. Модельний ряд Poolparty порадує своєю різноманітною кольоровою гамою, яка шикарно буде поєднуватися з повітряним шифоновим парео і красивим купальником. Лаковані сумки з натуральної бавовни або шкіряного замінника додадуть кожній жінці впевненість у собі на кожен день.

SARA.com.ua кожен сезон оновлює свій колекційний ряд і поповнює новими аксесуарами. Слідкуйте за модою з SARA.com.ua і будьте завжди модною і витонченою.