ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Купити жіночі клатчі

Клатч 906 white

367 грн.

Клатч 906 l.pink

367 грн.

Клатч 906 cream

367 грн.

Клатч 906 black

367 грн.

Клатч 8053 pink

407 грн.

Клатч 8053 khaki

407 грн.

Клатч 8053 black

407 грн.

Клатч 4006 black

408 грн.

Клатч 4006 beige

408 грн.

Клатч 4005 black

408 грн.

Клатч 4005 beige

408 грн.

Клатч 4003 black

408 грн.

Клатч 4003 beige

408 грн.

Показано з 1 по 50 з 3287 (всього 66 сторінок)

Купити жіночі клатчі

На календарі - день, який обведений кружечком, так що пора вибирати стильні жіночі клатчі для святкового образу! Ці мініатюрні сумочки просто створені для вечірніх виходів і помпезних заходів, тому для колекції обов'язково треба клатч жіночий купити - була б річ, а привід знайдеться!

Сама досконалість: жіночі сумки клатчі в магазині SARA.com.ua

Хто б що не говорив, а чарівний клатч зі шкіри може бути зручним. Так-так, не обов'язково прагнути до ідеалу - на SARA.com.ua можна купити жіночий клатч недорого з прекрасним дизайном, міцною фурнітурою і непоганою місткістю. Звичайно, вміст всієї косметички в жіночу сумку клатч навряд чи поміститься, але для пари-трійки жіночих штучок на зразок губної помади і духів місце знайдеться.

Коли і з чим носити клатчі жіночі?

Кажуть, що тільки ввечері і тільки з розкішним платтям, а як же інакше? Розповідаємо по секрету: якщо купити клатч жіночий недорого і носити його днем, нічого страшного не трапиться. Так, сьогодні обмежень для клатча зі шкіри практично не існує: жіночі сумки клатчі носять з діловими костюмами або повсякденними сукнями, поєднують з шкіряними штанами або джинсами. Зрозуміло, для повсякденних тусовок варто вибирати жіночі клатчі з лаконічним оформленням, а моделі з паєтками, стразами і яскравою вишивкою залишити для вечірок. Залежно від розміру і дизайну клатчу зі шкіри можна знайти будь-яке застосування, так що експериментуйте!

Чого не терплять жіночі клатчі

Незважаючи на те, що купити клатч жіночий в інтернет магазині SARA.com.ua можна на будь-який випадок життя, є кілька речей, з якими клатчі жіночі несумісні.

  • Спортивний стиль. Навіть найпростіший клатч зі шкіри не буде гарний у поєднанні зі спортивним костюмом, тут без варіантів.
  • «Все своє візьму з собою». Роздуті від речей сумочки виглядають непривабливо і абсолютно не прикрашають, тому варто вибрати і купити клатч жіночий недорого відповідного розміру.
  • Більше блиску в повсякденність! Все просто: чим більше декору, тим менше шансів носити такий жіночий клатч днем. Повірте, навіть наймиліший візерунок з паєток виглядає трохи дивно на тлі офісного костюма або комплекту футболка-джинси.

Все інше - можна! Це ми про те, як і з чим носити жіночі клатчі, зрозуміло :)