ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Про нас

Наша Філософія

Ми будуємо нашу компанію за принципом  - багато робимо вручну і дуже акуратно. Деякі фабрики, з якими ми співпрацюємо, більше схожі на дизайнерські ательє - вони виготовляють сумки невеликими партіями, вкладаючи в кожну з них частинку душі творця. І нам дуже важливо, щоб наші покупці відчували емоційний зв'язок з поєднанням ручної майстерності, що в сучасному світі стало великою рідкістю.

Наші цілі

Ми щиро хочемо, щоб кожен відвідувач SARA.com.ua знайшов у нас саме те, що шукав: свій улюблений бренд, відповідний колір і фасон, високу якість і зручність - і все це за найвигіднішою ціною. Наша головна мета - щоб ви залишилися задоволені покупкою і повернулися до нас знову.

Наші переваги

Мабуть, найбільший спеціалізований інтернет-магазин сумок в Україні. Ми зосередили свої зусилля у вузькому сегменті. Ми працюємо безпосередньо з українськими виробниками. Вся продукція сертифікована. Ми швидко доставляємо товар до багатьох міст протягом 24-х годин. Ми гарантуємо повернення грошей, якщо товар не підійшов. Ми завжди на зв'язку.