ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Купити чоловічі і жіночі парасолі від виробника

Показано з 1 по 50 з 316 (всього 7 сторінок)

Купити чоловічі і жіночі парасолі від виробника

Існують речі, без яких ми не уявляємо свого життя. Не те щоб вони були необхідні нам щодня, але в певних ситуаціях їхня присутність додає нам комфорту. У дощову погоду єдине, що нас тішить, це парасолька, яка приховує від негоди.

Здавалося б, звичайний предмет. Але навіть він здатний розповісти свою цікаву історію.

Різновиди парасольок

Механічний.

Особливістю аксесуару є те, що він розкривається та складається вручну. Деякі екземпляри можуть мати до п'яти додавань. Ця характеристика виділяє модель серед інших і дозволяє трансформуватися у компактну річ, яку легко розмістити у жіночій сумочці. Виріб такого типу виготовляється із полегшених матеріалів, що є додатковим бонусом у поєднанні із габаритами.

Напівавтомат.

Парасолька відкривається легким натисканням кнопки. Це дуже доречно, якщо необхідно швидко вибігти на вулицю, де йде дощ. Складається така річ вручну.

Автомат.

Назва говорить сама за себе. Конструкція працює автономно. Єдине, що потрібно від людини, – натискати на клавішу вчасно. З таким аксесуаром вам не доведеться витрачати дорогоцінні хвилини на складання приладу. До того ж, як і попередній екземпляр, має невеликі розміри.

Тростина.

Вважається дуже надійною та міцною парасолькою. Крім цього, такий зонтик буде стильним доповненням до вашого вбрання.

Всі вищезгадані парасольки представлені в нашому інтернет-магазині. Завдяки грамотному дизайну сайту ви легко знайдете потрібну річ. А у разі виникнення питань, сміливо звертайтесь до нас за телефонами. Фахівці компанії проконсультують та допоможуть вибрати відповідний варіант.