ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Чоловіча, жіноча сумка бананка

Показано з 1 по 50 з 336 (всього 7 сторінок)

Чоловіча, жіноча сумка бананка

Залишаючи межі свого будинку, кожен міський житель бере з собою певну кількість речей. Іноді чоловік може дозволити собі обмежитися найнеобхіднішим, і старанно розпихує телефони, ключі, документи, картки і готівку по кишенях. Але як же не хочеться тягати за собою це все. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходять чоловічі або жіночі сумки-бананки.


Купити чоловічу сумку-бананку Urban Planet і здобути свободу

Так історично склалося, що переваги чоловіків і жінок щодо вільних рук, відрізняються в корені і вельми кардинально. Якщо дамам подобається смикати шлейки сумок, грати з віялом або елегантно м'яти хустинку, то сильна половина світу прагне зробити все можливе для того, щоб руки залишалися вільними.

Містка бананка Urban Planet здатна моментально вирішити проблему free hands без жодного збитку для вашого комфорту. Крім того, практично всі успішні ділові люди вважають, що зім'яті гроші, складені навпіл візитки і пом'яті рахунки породжують дисонанс, який згодом обов'язково відіб'ється на всіх аспектах життя. Виходячи з цього, не тільки стилісти, але і менеджери по персоналу рекомендують всім молодим людям не економити на такому аксесуару як модна сумка-бананка чоловіча. В умовах міського життя такий аксесуар прекрасно впорається зі зберіганням ваших речей. У маршрутках, метро і всіляких громадських місцях, вони будуть у повній цілості, оскільки постійно знаходяться в зоні вашої уваги.


Жіночі і чоловічі сумки бананки TwinsStore - це незаперечна перевага


Чоловічі бананки TwinsStore мають ряд важливих для сучасної людини переваг:

  • Користуючись такою сумкою, ви довше збережете товарний вигляд своїх костюмів. Повірте, що гірше обвислих кишень може бути тільки пляма на піджаку.
  • Бананка елементарно ховається під курточку або об'ємну пайту.
  • Купити бананку чоловічу можна з високоякісної шкіри і від відомого бренду, так ви одночасно підкреслите і почуття, стилю і статус.
  • Сумка-бананка легко і швидко кріпиться на пояс і так само безпроблемно знімається.
  • Ціна на аксесуар, який поєднує в собі сумку і портмоне, набагато нижча, ніж на обидві ці речі по-окремо. Виробники використовують для таких моделей тільки самі високоякісні матеріали.

Наш інтернет-магазин SARA.com.ua пропонує купити чоловічу і жіночу сумку-бананку за цілком прийнятними цінами, без тривалих походів по магазинах.