Увага! З технічних причин телефони не працюють. Скористайтесь VIBER!
Знижки

Бути стильною штучкою. Модне літо

  • 10 липня 2019 22:17:47
  • Переглядів: 466

Літо! Жінкам як ніколи хочеться виглядати самими стильними та модними. Але можливість для цього, є не завжди. Оновити гардероб повністю під силу далеко не всім, але є способи як при мінімальних витратах можна виглядати стильно. Акцент робимо на модні аксесуари.

Сумка.

На піку актуальності жіночі сумки правильних геометричних форм. Найчастіше це трапеція, але прямокутні сумки впевнено тримаються в рядах найстильніших. Найчастіше вони витягнутої по горизонталі форми, і є неодмінним атрибутом серйозної жінки, бізнес-леді. Є варіант і з більш круглою формою, зазвичай вони прикрашені для урочистостей, але все ж, поступово виходять з моди.

Декоровані пір'ям, штучними квітами і мають контрастні відтінки - вони вже не на такому піку популярності, що не скажеш про минулі роки. На час забудьте все звичні і практичні кольори сумок - все частіше в колекції з'являються більш життєрадісні тони.

Намиста.

Намиста знову актуальні, але вловити основну тенденцію непросто, але можна спробувати. Намисто - як щоденний аксесуар, при своїй елегантності вони додають фарб в повсякденність, і дають чітке поняття про стиль і смак господині. Тонкі витончені або великі і недбалі - все це не має значення, головне, щоб вони відповідали обраному стилю.

Годинники.

Годинники для жінок - це дуже стильний аксесуар, тому, коли будете підбирати годинник - зверніть увагу на колір, форму корпусу і зовнішнє оформлення. Найстильніші серед годинників - це справжній швейцарський годинник, однак мало хто може дозволити собі носити цю прикрасу.

Ремені.

Подивившись новітні покази мод, можна зробити висновок, що час тонких ремінців пройшов. Все більше можна побачити великі ремені, які красиво доповнені стильною застібкою (круглої або прямокутної форми).

Шарфик.

Влітку всі забувають про теплі шарфи, адже саме зараз не так важливі їхні функції, як зовнішній вигляд. Придбайте собі хустку-шарфик, яка зможе покривати ваші плечі, або екстремально вузько сидіти на шиї. У моді геометричні візерунки і абстракція, намагайтеся вибрати саме такі шарфи.