А якщо ви любите Панд, як любимо їх ми, - давайте дружити :D
Цей ноутбук виконаний в цікавому форм-факторі: не класична книжкова палітурка, а, так званий "софт-бук", тобто прикріплені до цільного шматка шкіри кілька зошитів. В якості обкладинки - високоякісний нубук горіхового кольору. Всередині - класичний блокнот, розділений на три знімні зошити. У кожному зошиті - по 40 аркушів. Якщо Ви замовите блокнот зі світлими листами, то це буде шведський дизайнерський папір Munken щільністю 90 г/м2, молочного кольору, а також італійський дизайнерський папір серії Flora avorio, щільністю 100 г/м2, кремового кольору, з вкрапленнями, що імітують папір ручної роботи. А якщо Ваш вибір впаде на темні аркуші, то в кожному зошиті - по 40 аркушів серії Nottuo (Італія), щільністю 90 г/м2, насичено-чорного кольору. Увага! У зошиті темні аркуші! Писати - тільки білою ручкою і шокувати оточуючих :) Для своїх записів у такому блокноті не забудьте купити білу гелеву ручку :)
Обкладинки зошитів - з дизайнерського картону серії Constellation (Італія), кольору слонової кістки, щільністю 240 гр/м2 і легкої фактурою "льон".
Автор принтів на обкладинках - Ірина Панаріна.
Розмір кожного зошита 12х20см. Габаритний розмір всього виробу 14х22х4см.
Закривається СофтБук на шкіряний хлястик чорного кольору.
Всередині СофтБук оснащений зручним тримачем для ручки/олівця. Шкіряна стрічка-застібка кріпиться двома люверсами, формують ще одне відділення для канцелярського приладдя:)
rБлокнот виконаний повністю вручну. На задній частині обкладинки - фірмове тиснення логотипу Фабрики BlankNote.
Характеристики | |
Розмір | 12x20 см |
Кількість аркушів | 120 |
Обкладинка | софт-бук |
Матеріал обкладинки | Натуральна шкіра |
Ляссе (закладочки) | 2 |
Застібка | Стрічка |
Характеристики товару | |
Виробник | BlankNote |
Матеріал | шкіра |
Колір | Чорний |
Країна виробник | Україна |