Оригінальна модель конструкції "rolltop" допоможе збільшити ємність рюкзака, що є дуже корисною особливістю. Рюкзак має всередині два відділення: одне із яких для ноутбуку (діагоналлю до 15,6 дюймів), захищене стінкою із піноматеріалу. Спинка і лямки рюкзака зроблені з використанням вентиляційної сітки. Ця модель має приховану кишеню на боковій стінці для телефона чи портмоне. Ми слідкуємо за тенденціями 2018 року, тому впевнені, що рюкзак із льону в бежевих тонах - стане Вашим незамінним міським помічником.
Максимальна висота - 53 см. Висота як на фото - 40 см.
Максимальна висота - 53 см. Висота як на фото - 40 см.
| Характеристики | |
| Матеріал верху | Льон - рівень зносостійкості: 4 з 5. - водостійкість: 1000 мм. |
| Внутрішній матеріал | водонепроникний поліестр чорного кольору. |
| Фурнітура (блискавка) | пластикова блискавка. |
| Фурнітура (рамки) | пластикові рамки YKK (Японія) |
| Фурнітура (фастекси) | пластикова фурнітура Pancer (Турція). |
| Відділення для ноутбука | 15,6 дюймів. З усіх боків захищене м'яким піноматеріалом. |
| Кишені | велика зовнішня кишеня на передній стінці, одна потаємна на бічній (для смартфона або портмоне) і ще 2 внутрішніх кишені вмістять все необхідне. |
| Довжина лямок | макс. довжина лямок - 100 см. |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 53 см |
| Об'єм | 19 л |
| Характеристики | |
| Виробник | HARVEST |
| Колір | Бежевий |
| Країна | Україна |




