ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

ТОП 5 аксесуарів, які повинні бути у кожної дівчини

  • 10 липня 2019 22:46:52
  • Переглядів: 2911
Типова ситуація: ми відкриваємо гардероб і, як зазвичай, нам нема чого одягти. Куди б ми не дивилися, все здається нудним, немодним і обридлим. У вас бувала така ситуація? Перш ніж купити новий одяг, радимо прочитати статтю, тому що кожній жінці потрібно мати в своєму арсеналі 5 аксесуарів, щоб виглядати модно. Ми розповімо вам, що це за аксесуари!

1. Туфлі класичного стилю

Найшвидший і простий спосіб створити ефект "вау" - це надіти туфлі на шпильках, повз яких ніхто не зможе пройти. Туфлі червоного, чорного або бежевого кольору вважаються універсальними і підходять практично до будь-якого вбрання.

2. Дорогий годинник

Елегантні годинник - ще один аксесуар, який повинен бути у кожної жінки. Вони додають поряд елегантності і роблять вас більш серйозною. Зараз існує маса варіантів, які можуть бути виконані в спортивному або класичному стилі. Ми не рекомендуємо купувати годинники-підробки, адже якість видно здалеку.

3. Добротна сумка

Звичайно, не обов'язково сумка повинна бути від Gucci або Chanel, але варто пам'ятати, що у кожної жінки повинен бути якісний аксесуар. Краще придбати сумку в класичному стилі, наприклад, в чорних і білих кольорах. Шкіряні сумки - не дешеве вкладення, але вони служать нам набагато довше, ніж одяг.

4. Сережки

Трохи блиску ще нікому не зашкодило. Великі і яскраві сережки тримаються на гребені модної хвилі вже протягом декількох років. В даний час жінки найчастіше носять їх разом з джинсами і білою футболкою. Мода 80-х повертається.

5. XXL сонцезахисні окуляри

Цього літа наймоднішими будуть овальні і круглі моделі окулярів в стилі ретро. Кожна стильна дівчина повинна мати хоча б одну пару окулярів в своїй колекції.