ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Рюкзаки, сумки на пояс MAD. Україна дешево

Рюкзаки, сумки на пояс MAD. Україна дешево

Ідея виникнення бренду MAD (МЕД) полягає в створенні унікального, в силу останніх тенденцій, сегмента на ринку спортивного інвентарю та одягу. На жаль, ситуація склалася така, що всі імениті бренди стали колосально дорогими, а дешева продукція переважно неякісною. І ми, на жаль, не бачимо продукцію вітчизняного виробництва на полицях спортивних магазинів інших країн. Ми вирішили виправити цю величезну помилку.

Мабуть, всім нам, набридла неякісна продукція, яка тоннами завозиться з Китаю. Як же можна займатися спортом з думкою про те, що інвентар може не витримати навантаження?

Мета MAD - це виготовлення високоякісної продукцію за доступною ціною, щоб спорт став трохи ближчим і трохи доступнішим для молодого покоління.

Бренд називається MAD (МЕД). Багато хто знає, що в перекладі це означає «безумство або безумець». Але давайте подивимося трохи глибше ... Коли ми намагаємося підкорити нові вершини, домогтися нових успіхів ... всі навколишні говорять нам: «Та ти божевільний, навіщо тобі це треба, у тебе не вийде». Але ми досягаємо, ми робимо! І нехай вони називають нас божевільними, МЕД - це наш стиль життя!


Сумка Twist MAD

550 грн.

Сумка Twist MAD

550 грн.

Сумка Twist MAD

550 грн.

Сумка Twist MAD

550 грн.

Показано з 1 по 15 з 77 (всього 6 сторінок)