Чому вигідно купувати на SARA.com.ua
В нашому магазині представлені тільки оригінальні товари відомих українських брендів. Повернення без проблем
Обміняти або повернути товар дуже просто. Обслуговування на вищому рівні
Ми завжди готові Вам допомогти! Не можете вибрати? Зверніться до нас, ми допоможемо вибрати саме те, що Ви хочете.
Дуже оригінальна сумочка з натуральної шкіри "КВАДРО" .Вона відмінно тримає форму і помістить в себе все необхідне, що треба взяти з собою! Особливість цієї моделі в контрастно чорній блискавці, але, якщо Ви хочете, ми можемо зробити її під колір сумки. Всередині на підкладці. Має невелику внутрішню кишеньку. Ремінець це щільний срібний ланцюг з плечовою вставкою зі шкіри.
Розмір: 20 * 16 * 7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| матеріал | Натуральна шкіра |
| колір | бордовий |
| Розмір | малий |
| форма | квадратна |
| відділення | 1 основне |
| підкладка | Так |
| плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| стиль | Casual |
| стан | нове |
| призначені для користувача характеристики | |
| Виробник | АNKO |
| Характеристики | |
| Матеріал | шкіра |
| Колір | Хакі |
| Країна | Україна |
Похожі товари
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, бургунди матова з тисненням під рептилію Anko
1824 грн. 1920 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, чорна матова тиснення під крокодила Anko
1948 грн. 2050 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, чорна суперматовая шкіряний ремінь Anko
2100 грн. 2210 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, коричнева з тисненням під крокодила Anko
1948 грн. 2050 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, сіро-синя плетінка з шкіряним ременем Anko
2100 грн. 2210 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, чорна матова під рептилію з широким ременем Anko
2176 грн. 2290 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, чорна напівматова з бургунди виворотом з люверсами Anko
2271 грн. 2390 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, хакі / гончарна глина з широким ременем Anko
2461 грн. 2590 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, паприка / блакитна з широким ременем Anko
2461 грн. 2590 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, чорна / червона з широким ременем Anko
2508 грн. 2640 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, чорна / фуксія з широким ременем Anko
2508 грн. 2640 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, слонова кістка - латте з широким ременем Anko
2461 грн. 2590 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, небесно-блакитна плетінка блискавка в тон Anko
1824 грн. 1920 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, сірий флотар на широкому ремені Anko
2508 грн. 2640 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, синя під рептилію з широким ременем Anko
2176 грн. 2290 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, хакі-бургунди з широким ременем Anko
2461 грн. 2590 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, рожева плетінка блискавка в тон шкіри Anko
1824 грн. 1920 грн. -5%
Сумка жіноча "КВАДРО" натуральна шкіра, сіро-бузкова плетінка з сірої блискавкою Anko
1824 грн. 1920 грн. -5%




