Чому вигідно купувати на SARA.com.ua
В нашому магазині представлені тільки оригінальні товари відомих українських брендів. Повернення без проблем
Обміняти або повернути товар дуже просто. Обслуговування на вищому рівні
Ми завжди готові Вам допомогти! Не можете вибрати? Зверніться до нас, ми допоможемо вибрати саме те, що Ви хочете.
Найпопулярніша наша модель маленьких сумочок. Сумка на підкладці, закривається на магніт, всередині є кишеня на блискавці. Плечовий ремінь сумки регулюється.
Сумка "Ріміні" натуральна шкіра
Розмір: 20 * 18 * 8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| матеріал | Натуральна шкіра |
| вид шкіри | яловка |
| Розмір | малий |
| форма | напівкругла |
| Тип застібки | Магніт |
| відділення | 1 основне |
| підкладка | Так |
| плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| стиль | Casual |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| стан | нове |
| призначені для користувача характеристики | |
| колір | Слонова кістка |
| відділення | 1 основне, внутрішня кишеня на блискавці |
| Характеристики | |
| Матеріал | шкіра |
| Країна | Україна |
Похожі товари
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, чорна з тисненням під рептилію глянець Anko
2613 грн. 2750 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" на замку, натуральна шкіра, рожева матова з кошиком Anko
2356 грн. 2480 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, чорна клапан під рептилію з ланцюжком на ремені Anko
2043 грн. 2150 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" на замку, натуральна шкіра, синя з тисненням під рептилію Anko
2299 грн. 2420 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, біла матова з тисненням під рептилію Anko
2613 грн. 2750 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" на замку, натуральна шкіра, з тисненням під плетінку Anko
2356 грн. 2480 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" на замку, натуральна шкіра, сіра з тисненням плетінка Anko
2670 грн. 2810 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, коричнева з тисненням під крокодила Anko
2841 грн. 2990 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, колір суперматовий баклажан з широким ременем Anko
2613 грн. 2750 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, латте матова з плетінкою, на замку Anko
2670 грн. 2810 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, гончарна глина з широким ременем Anko
2613 грн. 2750 грн. -5%
Сумка жіноча "Ріміні" натуральна шкіра, зелена з тисненням під рептилію на широкому ремені Anko
2613 грн. 2750 грн. -5%




