Чому вигідно купувати на SARA.com.ua
В нашому магазині представлені тільки оригінальні товари відомих українських брендів. Повернення без проблем
Обміняти або повернути товар дуже просто. Обслуговування на вищому рівні
Ми завжди готові Вам допомогти! Не можете вибрати? Зверніться до нас, ми допоможемо вибрати саме те, що Ви хочете.
Дуже стильна і зручна модель жіночої сумки "ГАРДА" виконана з натуральної шкіри. Сумка на підкладці, закривається на блискавку і на магніт. Всередині є дві відкритих кишені, зовнішня кишеня, яка закривається на ремінець.
Розмір: 33 * 33 * 12
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| стан | нове |
| плечовий ремінь | немає |
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| відділення | 1 основне |
| Ширина | 33 мм |
| жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип застібки | блискавка |
| матеріал | Натуральна шкіра |
| довжина ручок | 23 мм |
| підкладка | Так |
| ручки | дві |
| форма | квадратна |
| колір | чорний |
| призначені для користувача характеристики | |
| відділення | 1 основне, внутрішня кишеня на блискавці |
| Характеристики | |
| Матеріал | шкіра |
| Колір | Чорний |
| Країна | Україна |
Похожі товари
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, чорна суперматовая з червоною підкладкою Anko
3 943 грн. 4 150 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, синя матова з червоною виворотом Anko
3 943 грн. 4 150 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, чорна матова з тисненням під рептилію Anko
3 943 грн. 4 150 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, біла матова з тисненням під рептилію Anko
4 551 грн. 4 790 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, капучіно / чорна з тисненням під перли Anko
3 943 грн. 4 150 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, чорна матова з червоною підкладкою Anko
4 551 грн. 4 790 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, шоколадний глянець комбінована Anko
4 551 грн. 4 790 грн. -5%
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, слонова кістка з плетінкою, з металевими ніжками Anko
2 450 грн.
Сумка жіноча "ГАРДА" натуральна шкіра, темно-зелена матова під рептилію з круглими ручками Anko
3 943 грн. 4 150 грн. -5%




