ПОНЕДІЛОК - СУБОТА
З 9-00 ДО 19-00

Як правильно вибрати чоловічу сумку?

Чоловічі сумки з'явилися порівняно недавно, але вже встигли стати невід'ємним аксесуаром модного стилю. Колись давно сумка вважалася виключно жіночої річчю, але в наші дні все більше чоловіків ходять з сумками.

Раніше вибір чоловічих сумок був вельми обмеженим, наприклад, портфель, рюкзаки для тренування або спортивна сумка. Однак мода не стоїть на місці і зараз чоловіки можуть підбирати сумки з урахуванням своїх переваг, стилю і статусу.

На вибір пропонуються сумки будь-яких кольорів, форм, розмірів і матеріалів. Незалежно від якості та моделі сумки користувач в будь-якому випадку отримає корисну і потрібну річ.

Як відомо в жіночій сумочці можна знайти що завгодно, а що ж повинна носити з собою чоловіка?

Ходити з повними кишенями не дуже добре, та й виглядає безглуздо, більш того, це непрактично і дуже незручно.

При виборі найкраще віддавати перевагу сумці звичайный, простої форми зі зручною структурою всередині. Прямий крій виробу - хороший вибір для чоловіка. Не вибирайте вироби округлої форми і з пишним декором. Оптимальні кольори для чоловічої сумки чорний і коричневий.

В сумку месенджер повинен вміщуватися КПК або планшет. Невеликі сумки на чоловікові виглядають жіночно і у них обмежений функціонал.

Має значення якість виконання фурнітури. Застібка не повинна застрявати і заїдати. Кріплення ручок, блискавки і карабіни повинні бути зроблені з якісного матеріалу.

Купуючи чоловічу сумку, варто порахувати скільки в ній кишеньок і відділень. Це потрібно, щоб вирішити для себе, чи вистачить місця для речей. В сумку повинні вільно поміщатися сигарети, гаманець, планшет, телефон, ключі та документи.

Сумка в першу чергу призначена для носіння речей і тільки потім створювати стильний образ.

Рекомендується вибирати сумки з натуральної шкіри, вони довговічні і дуже надійні. Шкіряна сумка універсальна і підходить під будь-який одяг, більш того, вигідно підкреслює статус власника.

Якщо хочеться міняти сумки після кожного сезону, сумки, зроблені зі штучної шкіри те, що потрібно. Завдяки сучасним технологіям стало можливим виробництво якісних сумок зі шкірозамінника, які мало в чому поступаються речам зі шкіри.

Текстильний варіант сумки підходить представникам робітничих професій. Вони стійкі до зносу, практичні, функціональні і легко чистяться.

У списку також значиться дизайнерська сумка простого дизайну. Головне не переборщити з кількістю логотипів на ній.

Якщо до цих пір залишилися сумніви і не знаєте, що вибрати, вибирайте просту і надійну сумку.

11.01.2017